Čís. položky 464

Barokní pohár s motivem plachetnic

sklo čiré, jemně fialové, kruhová základna, oválná kupa se zlacenou plastickou volutou na horní hraně, na plášti jemně řezaný motiv, na jedné straně plachetnice na moři, na druhé straně kupecký interiér, Slezsko, 50. léta 18. století, výška 14,5 cm (Zí)

27.05.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 22.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017