Barokní pohár s motivem plachetnic
sklo čiré, jemně fialové, kruhová základna, oválná kupa se zlacenou plastickou volutou na horní hraně, na plášti jemně řezaný motiv, na jedné straně plachetnice na moři, na druhé straně kupecký interiér, Slezsko, 50. léta 18. století, výška 14,5 cm (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 22.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |